Co robimy?

Julia ma problemy z nauką w szkole. Napisanie sprawdzianu z matematyki na 3 wydaje się nierealnym marzeniem. Rodzice nie są w stanie pomóc jej w nauce, a nauczyciele mają zbyt wielu uczniów aby indywidualnie pomagać każdemu z nich. Ta sama dziewczyna pięknie tańczy, a jej występy wzbudzają zachwyt, lecz w oczach wielu to nie ma znaczenia. Jej ciągłe porażki powodują brak wiary w siebie i w swoją wartość.

Fundacja Wspieramy Talenty pomaga Julii i innym podobnym osobom uwierzyć w siebie, oraz rozwinąć swoje talenty poprzez organizację zajęć tanecznych oraz indywidualną pomoc w nauce.

Obecnie w ramach Teatru Tańca Pasja, Julia rozwija się w jednej z 5 grup tanecznych. W zależności od wieku pozostałych uczestników i poziomu ich zaawansowania, prowadzimy stałe zajęcia z rytmiki, jazzu, tańca współczesnego i klasyki.
Dzięki wolontariuszom możemy też indywidualne pomagać w nauce np. matematyki i wspierać naszych podopiecznych w ich ambicjach.

 

Rozwijamy talenty, bo wierzymy, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Wspieramy osoby z Pasją, mimo ich ograniczeń i pozycji społecznej.