O stałych zajęciach z chemii – podsumowanie 2015r.

„Cotygodniowe uczęszczanie przez praktycznie cały rok szkolny na zajęcia z chemii z Panem Kaźmierczykiem dały mi możliwość i motywację do zapoznania się z chemią (tą „wyższych lotów”), a także rozwinęły moje umiejętności w tej dziedzinie. Po pierwszych zajęciach zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo moja chemiczna wiedza jest okrojona, ale ta świadomość nie zniechęciła mnie, lecz przeciwnie- sprawiła, że postanowiłam spróbować przyswoić sobie choć część wiedzy, która w bardzo przystępny sposób jest przekazywana przez Pana Kaźmierczyka. Na zajęciach zawsze panowała przyjazna atmosfera, nikt się nie wywyższał, a wszyscy chętnie pomagali innym i tłumaczyli nawet z pozoru błahe tematy.

Jeżeli jest ktoś, kto się waha czy przyjść na te zajęcia czy nie, to niech przyjdzie, bo Pan Kaźmierczyk i chemia nie gryzą, a systematyczna nauka daje efekty- tylko nie zrażajcie się po pierwszych zajęciach!

Kinga Lubowska I LO w Bielsku-Białej”

„Pan Rafał Kaźmierczyk daje niepowtarzalną szansę na rozwój młodym ludziom takim jak ja, chcącym zgłębiać wiedzę na temat chemii w zakresie dalece wykraczającym poza to, czego można nauczyć się w szkole. Organizowane przez niego zajęcia, w dodatku nie tylko teoretyczne, pozwalają poszerzyć uczniowskie horyzonty w tej dyscyplinie naukowej. Bardzo cieszę się z naszej długiej współpracy i po tylu latach znajomości mogę stwierdzić, że takie zaangażowanie i pasja w wykonywanej pracy, jaką obserwuję u Pana Kaźmierczyka, zdarza się wyjątkowo rzadko i stanowi bardzo cenny dar. Życzę każdemu by trafił w trakcie swojej edukacji na takiego nauczyciela jak On, przedstawiającego swoją wiedzę w równie atrakcyjny i ciekawy sposób.

Daniel Swoboda LO VI w Bielsku-Białej”